Raspored i rezultati 4. kola

 

4. KOLO
SRIJEDA, 08.11.2023.
18:00
MALI PLAMEN
(Tolj, M. Šimić)
2:3 THE MAGIC PUB
(Rudelj 3; CK Serdarević)
19:00
GORNJA VALA
(Urlić, Spajić AG, Pear)
3:2 DPH TUČEPI
(Mravičić, Bušelić AG)
20:00
BRELA
(Martinović, L. Bekavac, Seferović, Staničić, T. Jakir, Zelić)
6:1 FAST FOOD MONACO
(Krištić)
21:00
RECREATIVO
(L. Čović 2; CK Gudelj)
2:3 DOWNTOWN
(Klarić, L. Krželj, M. Zelić)
ČETVRTAK, 09.11.2023.
19:50
PP MAKARSKA
(Turić, Kujundžić, B. Bušić, Lelas AG; CK Pear - voditelj)
4:0 AMICIS
20:50
PIZZERIA DOMINA
(Brigić)
1:3 DPH TORCIDA MR
(Klinac 2, Zvizdić; CK Miletić)

 

 

Raspored i rezultati 3. kola

  

3. KOLO
ČETVRTAK, 02.11.2023.
19:50
DPH TUČEPI
(Mravičić 2, Lalić)
3:3 MALI PLAMEN
(M. Šimić 2, Filipović)
20:50
DPH TORCIDA MR 0:2 RECREATIVO
(Topić, Alilović)
PETAK, 03.11.2023.
19:00 THE MAGIC PUB
(Vujčić 2, Rudelj)
3:3 DOWNTOWN
(Klarić, Jalovčić, Krželj)
20:00
FAST FOOD MONACO
(CK S. Brnić, Baričević)
0:2 GORNJA VALA
(Lasić, Pear; CK Pašalić)
21:00
AMICIS
(J. Gojak 10 m, J. Gojak)
2:0 BRELA
SLOBODNI: PIZZERIA DOMINA, PP MAKARSKA

 

 

Priopćenje UO UMN Makarska


UO UMN Makarska donio je dana 28.10.2023. odluku o novom rasporedu prvog dijela Prve lige u sezoni 2023./24., a kao posljedicu odustajanja ekipe Makarska Touristik od natjecanja. Novi raspored stupa na snagu od 4. kola (srijeda, 08.11.). Pri izradi se maksimalno uvažavao postojeći raspored, kao i dosad odigrane utakmice. Također se poništavaju susreti koje je Makarska Touristik izgubio 0:3 bez borbe (1. kolo Gornja Vala, 2. kolo Brela, 3. kolo PP Makarska). Prilagođeni raspored možete pronaći na stranici udruge pod RASPORED.

 

Raspored i rezultati 2. kola

 

2. KOLO
SRIJEDA, 25.10.2023.
18:00
DOWNTOWN
(Jalovčić)
1:3 DPH TUČEPI
(D. Šimić, L. Mravičić, Milković)
19:00
GORNJA VALA
(Divić 3, Urlić, Visković, Lasić; CK Visković)
6:3 AMICIS
(Božić, Sokol, Alilović)
20:00
BRELA 3:0 b.b. MAKARSKA TOURISTIK
21:00
PP MAKARSKA
(Čaljkušić, Turić, V. Bušić, Kujundžić)
4:0 DPH TORCIDA MR
ČETVRTAK, 26.10.2023.
19:40
MALI PLAMEN
(M. Šimić)
1:1 FAST FOOD MONACO
(Palada)
20:40
RECREATIVO
(L. Čović 2, Govorko 2; CK D. Šimić - voditelj)
4:3 PIZZERIA DOMINA
(L. Lalić 2, Žigo; CK S. Čović, M. Lalić, B. Čović)
SLOBODNI: THE MAGIC PUB



 

 

Raspored i rezultati 1. kola

 

SRIJEDA, 11.10.2023.
19:00
AMICIS
(Sokol, I. Pejković)
2:2 MALI PLAMEN
(Tolj, Božić AG)
20:00
FAST FOOD MONACO
(S. Brnić 2)
2:2 DOWNTOWN
(Jurić, Husičić)
21:00
DPH TUČEPI
(L. Visković 1991. 2)
2:4 THE MAGIC PUB
(Mladinov, Prgomet, N. Rašić, Lozo)
  MAKARSKA TOURISTIK 0:3 b.b. GORNJA VALA
ČETVRTAK, 12.10.2023.
19:30
DPH TORCIDA MR
(Sikirica)
1:5 BRELA
(Seferović, Brajković AG, L. Bekavac, Zelić, Staničić)
20:30
PIZZERIA DOMINA
(L. Lalić 2)
2:4 PP MAKARSKA
(Kujundžić 2, B. Bušić, Granić)
SLOBODNI: RECREATIVO

 

 

Skupština 2.10.2023.

 

Nakon sinoćnje skupštine UMN Makarska, saznali smo da će Prvu ligu u natjecateljskoj sezoni 2023./2024. igrati 13 momčadi:

Amicis
Brela
Downtown
DPH Torcida MR
DPH Tučepi
Fast Food Monaco
Gornja Vala
Makarska Touristik
Mali plamen
Pizzeria Domina
PP Makarska
Recreativo
The Magic Pub

Gornja Vala brani naslov.

Ove sezone neće biti Lige veterana, zbog nedovoljnog broja prijavljenih momčadi. Fast Food Monaco i Makarska Touristik priključit će se natjecanju Prve lige, dok su Tučepi United odustali od natjecanja.

Susreti će se igrati srijedom (satnica: u 18, 19, 20 i 21 sat) te četvrtkom (u 19:30 i 20:30). Prvo kolo na rasporedu je 11. i 12. listopada.

Momčadi mogu registrirati maksimalno 16 igrača do 11.10. u 18 sati. Popis s datumima rođenja i OIB-om igrača momčadi trebaju poslati na e-mail udruge umn.malibalun@gmail.com

 

Poziv na skupštinu


Skupština uoči nove sezone održat će se dana 2.10. (ponedjeljak) u 19 sati, na katu Apfel Arene.

Prijavljene su sljedeće ekipe za natjecateljsku sezonu 2023./2024.:

Amicis
Brela
Downtown
DPH Torcida MR
DPH Tučepi
Fast Food Monaco
Gornja Vala
Makarska Touristik
Mali plamen
Pizzeria Domina
PP Makarska
Recreativo
The Magic Pub
Tučepi United

DMC Firewall is a Joomla Security extension!