Raspored i rezultati 10. kola

 

SRIJEDA, 17.01.2024.
18:30
PP MAKARSKA
(Čaljkušić)
1:1 GORNJA VALA
(Divić)
19:30
DPH TORCIDA MR
(Marević)
1:5 THE MAGIC PUB
(Rudelj 2, Sikirica AG, N. Rašić, M. Rašić)
20:30
RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović 2; CK T. Pašalić)
2:1 MALI PLAMEN
(Tolj; CK M. Šimić)
21:30
PIZZERIA DOMINA 0:1 DOWNTOWN
(N. Krželj)

 

 

Prijelazni rok na polusezoni 2023./24.

 

AMICIS
DOŠLI: Miro Kovačić, Krešimir Lelas
OTIŠLI: Rade Miletić, Filip Gojak

DPH TORCIDA MAKARSKA RIVIJERA

DOŠLI: Ivan Jezidžić, Ivan Tolj, Mate Marević, Šimun Divić (voditelj), Tomislav Brajković (trener)
OTIŠLI: Dino Velemirović, Tomislav Brajković, Šimun Divić, Darijo Agić (voditelj), Ivan Tolj (trener)

FAST FOOD MONACO
DOŠLI: Josip Roso, Joško Lasić, Marko Burić
OTIŠLI: Sretan Vrkaš, Ante Zelić, Petar Šuto

GORNJA VALA
OTIŠLI: Joško Lasić

PIZZERIA DOMINA

DOŠLI: Matej Kraljević, Alan Galinović
OTIŠLI: Matej Marijančević

RECREATIVO TUČEPI
DOŠLI: Bojan Matić, Toni Pašalić, Vićenco Bartulović
OTIŠLI: Marko Roso, Ivan Gudelj, Duje Šošić

THE MAGIC PUB
DOŠLI: Ivan Begović
OTIŠLI: Luka Šalinović


Raspored i rezultati 9. kola

 

SRIJEDA, 10.01.2024.
19:00
MALI PLAMEN
(Prgomet, M. Šimić, Tolj)
3:1 PP MAKARSKA
(I. Radić)
20:00
DPH TUČEPI
(L. Visković 1991, Mravičić)
2:1 DPH TORCIDA MR
(Jezidžić)
21:00
GORNJA VALA
(Čančar, Bušelić)
2:0 BRELA
ČETVRTAK, 11.01.2024.
19:50
FAST FOOD MONACO
(Lasić, A. Brnić)
2:4 AMICIS
(Sokol 2, Šalinović, I. Pejković)
20:50
THE MAGIC PUB
(Rudelj)
1:2 PIZZERIA DOMINA
(Brigić, Kraljević)

 

 

Zimski prijelazni rok sezone 2023./24.


Prijelazni rok za Prvu ligu je u tijeku te završava 09.01.2024. u 23:59. Sve su odlaske i dolaske igrača momčadi dužne dostaviti do navedenog datuma, i to isključivo na e-mail udruge umn.malibalun@gmail.com.


Raspored i rezultati 8. kola

 

8. KOLO
SRIJEDA, 06.12.2023.
19:00
DPH TORCIDA MR
(Zvizdić)
1:1 FAST FOOD MONACO
(Palada)
20:00
BRELA
(L. Bekavac, Lasić)
2:3 MALI PLAMEN
(Raffanelli 2, Ribičić AG)
21:00
PP MAKARSKA
(Despot, Kujundžić)
2:1 DOWNTOWN
(M. Zelić)
ČETVRTAK, 07.12.2023.
19:50
RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović 2, V. Šimić)
3:4 THE MAGIC PUB
(Rudelj 2, Mladinov, Vujčić; CK Serdarević)
20:50
PIZZERIA DOMINA
(B. Čović, L. Lalić, Raffanelli)
3:1 DPH TUČEPI
(D. Lalić)

 

 

Raspored i rezultati 7. kola

 

7. KOLO
SRIJEDA, 29.11.2023.
18:00
THE MAGIC PUB
(Vujčić, M. Rašić, Herceg)
3:4 PP MAKARSKA
(Kujundžić 2, B. Bušić, Marinović AG)
19:00
AMICIS
(J. Gojak)
1:2 DPH TORCIDA MR
(Sikirica 6 m, Meštrić)
20:00
MALI PLAMEN 0:3 GORNJA VALA
(Bušelić, Urlić, Divić)
21:00
DPH TUČEPI
(Mravičić 2, Spajić)
3:1 RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović)
ČETVRTAK, 30.11.2023.
19:50
DOWNTOWN
(V. Zelić AG, A. Jakir, Jalovčić, Šošić)
4:6 BRELA
(V. Zelić 2, Koštić, Lasić, L. Jakir, Jonjić)
20:50
FAST FOOD MONACO
(A. Brnić)
1:4 PIZZERIA DOMINA
(L. Lalić 2, S. Čović, Žigo)

 

 

Raspored i rezultati 6. kola

 

6. KOLO
SRIJEDA, 22.11.2023.
18:00
DPH TORCIDA MR
(Zvizdić, Klinac, Bućan, Meštrić)
4:2 MALI PLAMEN
(Raffanelli, N. Šimić)
19:00
PP MAKARSKA
(Čaljkušić)
1:3 DPH TUČEPI
(M. A. Visković 3)
20:00
GORNJA VALA
(Divić 3, Visković 2, Pear, Bušelić)
7:0 DOWNTOWN
21:00
RECREATIVO
(Topić 2, Mendeš, Brbić)
4:1 FAST FOOD MONACO
(Krištić)
ČETVRTAK, 23.11.2023.
19:50
BRELA
(L. Bekavac 10 m)
1:1 THE MAGIC PUB
(Mihaljević)
20:50
PIZZERIA DOMINA
(Bobanac, Raffanelli)
2:5 AMICIS
(J. Gojak 2, Sokol 2, J. Pejković)

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!