Zimski prijelazni rok sezone 2023./24.


Prijelazni rok za Prvu ligu je u tijeku te završava 09.01.2024. u 23:59. Sve su odlaske i dolaske igrača momčadi dužne dostaviti do navedenog datuma, i to isključivo na e-mail udruge umn.malibalun@gmail.com.


Raspored i rezultati 8. kola

 

8. KOLO
SRIJEDA, 06.12.2023.
19:00
DPH TORCIDA MR
(Zvizdić)
1:1 FAST FOOD MONACO
(Palada)
20:00
BRELA
(L. Bekavac, Lasić)
2:3 MALI PLAMEN
(Raffanelli 2, Ribičić AG)
21:00
PP MAKARSKA
(Despot, Kujundžić)
2:1 DOWNTOWN
(M. Zelić)
ČETVRTAK, 07.12.2023.
19:50
RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović 2, V. Šimić)
3:4 THE MAGIC PUB
(Rudelj 2, Mladinov, Vujčić; CK Serdarević)
20:50
PIZZERIA DOMINA
(B. Čović, L. Lalić, Raffanelli)
3:1 DPH TUČEPI
(D. Lalić)

 

 

Raspored i rezultati 7. kola

 

7. KOLO
SRIJEDA, 29.11.2023.
18:00
THE MAGIC PUB
(Vujčić, M. Rašić, Herceg)
3:4 PP MAKARSKA
(Kujundžić 2, B. Bušić, Marinović AG)
19:00
AMICIS
(J. Gojak)
1:2 DPH TORCIDA MR
(Sikirica 6 m, Meštrić)
20:00
MALI PLAMEN 0:3 GORNJA VALA
(Bušelić, Urlić, Divić)
21:00
DPH TUČEPI
(Mravičić 2, Spajić)
3:1 RECREATIVO TUČEPI
(L. Čović)
ČETVRTAK, 30.11.2023.
19:50
DOWNTOWN
(V. Zelić AG, A. Jakir, Jalovčić, Šošić)
4:6 BRELA
(V. Zelić 2, Koštić, Lasić, L. Jakir, Jonjić)
20:50
FAST FOOD MONACO
(A. Brnić)
1:4 PIZZERIA DOMINA
(L. Lalić 2, S. Čović, Žigo)

 

 

Raspored i rezultati 6. kola

 

6. KOLO
SRIJEDA, 22.11.2023.
18:00
DPH TORCIDA MR
(Zvizdić, Klinac, Bućan, Meštrić)
4:2 MALI PLAMEN
(Raffanelli, N. Šimić)
19:00
PP MAKARSKA
(Čaljkušić)
1:3 DPH TUČEPI
(M. A. Visković 3)
20:00
GORNJA VALA
(Divić 3, Visković 2, Pear, Bušelić)
7:0 DOWNTOWN
21:00
RECREATIVO
(Topić 2, Mendeš, Brbić)
4:1 FAST FOOD MONACO
(Krištić)
ČETVRTAK, 23.11.2023.
19:50
BRELA
(L. Bekavac 10 m)
1:1 THE MAGIC PUB
(Mihaljević)
20:50
PIZZERIA DOMINA
(Bobanac, Raffanelli)
2:5 AMICIS
(J. Gojak 2, Sokol 2, J. Pejković)

 

Raspored i rezultati 5. kola

 

5. KOLO
SRIJEDA, 15.11.2023.
19:00
DPH TUČEPI
(L. Visković 1991, Lalić)
2:2 BRELA
(Zelić, L. Visković 1991 AG)
20:00
DOWNTOWN
(Klarić, Klarić 10 m)
2:3 MALI PLAMEN
(Ursić, Prgomet, Tolj)
21:00
THE MAGIC PUB
(Mihaljević)
1:3 GORNJA VALA
(Visković, Stjepanović, Divić)
ČETVRTAK, 16.11.2023.
19:50
FAST FOOD MONACO
(Krištić, Palada)
2:3 PP MAKARSKA
(B. Bušić 2, Granić)
20:50
AMICIS
(J. Gojak, F. Gojak)
2:1 RECREATIVO
(Urlić)

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!