Raspored

 

TABLICA RASPOREDA I REZULTATA

PRVENSTVA PRVE LIGE 2018./2019.

 

 

1. KOLO, 29.10.2018.
P O N E D J E LJ A K
16:00
DPH TORCIDA MR
10:5 CATENACCIO
16:50
ALL IN MAKARSKA
5:1 DPH TUČEPI
17:40
BRELA 3:1 AMICIS
18:30
CB MONACO
1:1 DOWNTOWN BRELA
19:20
MALI PLAMEN 1:0 AGROHORTUS
Slobodni: GORNJA VALA
 

 

2. KOLO, 05.11.2018.
P O N E D J E LJ A K
16:00
DOWNTOWN BRELA 1:2 MALI PLAMEN
16:50
AMICIS 3:5 CB MONACO
17:40
DPH TUČEPI 2:2 BRELA
18:30
CATENACCIO 1:2 ALL IN MAKARSKA
19:20
GORNJA VALA
2:1 DPH TORCIDA MR
Slobodni: AGROHORTUS
 

 

3. KOLO, 12.11.2018.
P O N E D J E LJ A K
15:40
AGROHORTUS
4:7 DOWNTOWN BRELA
16:30 BRELA 1:7 CATENACCIO
17:20 CB MONACO
4:0 DPH TUČEPI
18:10 MALI PLAMEN
4:2 AMICIS
19:00 ALL IN MAKARSKA
3:1
GORNJA VALA
Slobodni: DPH TORCIDA MR
 

 

4. KOLO, 19.11.2018.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AMICIS 4:4 AGROHORTUS
16:30 GORNJA VALA
1:4
BRELA
17:20 DPH TUČEPI
1:4 MALI PLAMEN
18:10 CATENACCIO 4:2 CB MONACO
19:00 DPH TORCIDA MR
1:4 ALL IN MAKARSKA
Slobodni: DOWNTOWN BRELA
 

 

5. KOLO, 26.11.2018.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AGROHORTUS 4:2 DPH TUČEPI
16:30 DOWNTOWN BRELA
0:1 AMICIS
17:20 BRELA
7:5 DPH TORCIDA MR
18:10 CB MONACO
2:5 GORNJA VALA
19:00 MALI PLAMEN
1:3 CATENACCIO
Slobodni: ALL IN MAKARSKA
 

 

6. KOLO, 03.12.2018.
P O N E D J E LJ A K
15:40 DPH TUČEPI
3:3 DOWNTOWN BRELA
16:30 DPH TORCIDA MR
2:1 CB MONACO
17:20 CATENACCIO
7:1 AGROHORTUS
18:10 GORNJA VALA
2:1 MALI PLAMEN
19:00 ALL IN MAKARSKA
2:0 BRELA
Slobodni: AMICIS
 

 

7. KOLO, 10.12.2018.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AMICIS
4:1 DPH TUČEPI
16:30 AGROHORTUS
3:5 GORNJA VALA
17:20 DOWNTOWN BRELA
2:6 CATENACCIO
18:10 MALI PLAMEN
1:5 DPH TORCIDA MR
19:00 CB MONACO
1:5 ALL IN MAKARSKA
Slobodni: BRELA
 

 

8. KOLO, 14.01.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 DPH TORCIDA MR
6:1
AGROHORTUS
16:30 BRELA
3:1 CB MONACO
17:20 GORNJA VALA
4:3 DOWNTOWN BRELA
18:10 CATENACCIO
4:3 AMICIS
19:00 ALL IN MAKARSKA
3:1 MALI PLAMEN
Slobodni: DPH TUČEPI
 

 

9. KOLO, 28.01.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 DOWNTOWN BRELA
3:2 DPH TORCIDA MR
16:30 DPH TUČEPI
1:6 CATENACCIO
17:20 AMICIS
6:4 GORNJA VALA
18:10 MALI PLAMEN
1:7 BRELA
19:00 AGROHORTUS
0:7 ALL IN MAKARSKA
Slobodni: CB MONACO
 

 

10. KOLO, 04.02.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 GORNJA VALA
3:0 DPH TUČEPI
16:30 CB MONACO
1:1 MALI PLAMEN
17:20 BRELA 5:4 AGROHORTUS
18:10 DPH TORCIDA MR
6:3 AMICIS
19:00 ALL IN MAKARSKA 1:0 DOWNTOWN BRELA
Slobodni: CATENACCIO
 

 

11. KOLO
P O N E D J E LJ A K, 11.02.2019.
16:30 AGROHORTUS 4:6 CB MONACO
17:20 DPH TUČEPI
4:8 DPH TORCIDA MR
18:10 AMICIS 1:1 ALL IN MAKARSKA
19:00 CATENACCIO 1:2 GORNJA VALA
S U B O T A, 16.02.2019.
20:00 DOWNTOWN BRELA
5:2 BRELA
Slobodni: MALI PLAMEN
 

 

12. KOLO, 18.02.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AGROHORTUS
2:2 MALI PLAMEN
16:30 DOWNTOWN BRELA
1:3 CB MONACO
17:20 DPH TUČEPI
1:5 ALL IN MAKARSKA
18:10 AMICIS
1:3 BRELA
19:00 CATENACCIO 5:5 DPH TORCIDA MR
Slobodni: GORNJA VALA
 

 

13. KOLO, 25.02.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 BRELA 9:2 DPH TUČEPI
16:30 MALI PLAMEN
3:2 DOWNTOWN BRELA
17:20 CB MONACO
2:3 AMICIS
18:10 ALL IN MAKARSKA
3:4 CATENACCIO
19:00 DPH TORCIDA MR
4:1 GORNJA VALA
Slobodni: AGROHORTUS
 

 

14. KOLO, 04.03.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AMICIS
1:3 MALI PLAMEN
16:30 CATENACCIO 3:4 BRELA
17:20
DOWNTOWN BRELA
2:2 AGROHORTUS
18:10 DPH TUČEPI
3:5 CB MONACO
19:00 GORNJA VALA
1:1
ALL IN MAKARSKA
Slobodni: DPH TORCIDA MR
 

 

15. KOLO, 11.03.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AGROHORTUS 2:3 AMICIS
16:30 MALI PLAMEN
2:1 DPH TUČEPI
17:20 CB MONACO
3:3 CATENACCIO
18:10 ALL IN MAKARSKA
4:5 DPH TORCIDA MR
19:00 BRELA
2:1
GORNJA VALA
Slobodni: DOWNTOWN BRELA
 

 

16. KOLO, 18.03.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 GORNJA VALA
1:4 CB MONACO
16:30 AMICIS
5:2 DOWNTOWN BRELA
17:20 DPH TUČEPI
2:6 AGROHORTUS
18:10 CATENACCIO
3:3 MALI PLAMEN
19:00 DPH TORCIDA MR
2:2
BRELA
Slobodni: ALL IN MAKARSKA
 

 

17. KOLO, 25.03.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 DOWNTOWN BRELA
3:5 DPH TUČEPI
16:30 AGROHORTUS
1:5 CATENACCIO
17:20 MALI PLAMEN
5:0 GORNJA VALA
18:10 CB MONACO
2:2 DPH TORCIDA MR
19:00 BRELA
2:2 ALL IN MAKARSKA
Slobodni: AMICIS
 

 

18. KOLO, 01.04.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 CATENACCIO
7:2 DOWNTOWN BRELA
16:30 DPH TUČEPI
6:3 AMICIS
17:20 DPH TORCIDA MR
4:5 MALI PLAMEN
18:10 GORNJA VALA
1:2 AGROHORTUS
19:00 ALL IN MAKARSKA
4:1 CB MONACO
Slobodni: BRELA
 

 

19. KOLO, 08.04.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AGROHORTUS
0:8 DPH TORCIDA MR
16:30 CB MONACO
5:4 BRELA
17:20 DOWNTOWN BRELA
2:3 GORNJA VALA
18:10 MALI PLAMEN
0:4 ALL IN MAKARSKA
19:00 AMICIS 4:5
CATENACCIO
Slobodni: DPH TUČEPI
 

 

20. KOLO, 15.04.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 ALL IN MAKARSKA
5:1 AGROHORTUS
16:30 DPH TORCIDA MR
9:5 DOWNTOWN BRELA
17:20 CATENACCIO
9:5 DPH TUČEPI
18:10 GORNJA VALA
4:4 AMICIS
19:00 BRELA
4:0 MALI PLAMEN
Slobodni: CB MONACO
 

 

21. KOLO, 29.04.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 AGROHORTUS 2:5 BRELA
16:30 DPH TUČEPI
0:5 GORNJA VALA
17:20 AMICIS
7:7 DPH TORCIDA MR
18:10 DOWNTOWN BRELA
2:7 ALL IN MAKARSKA
19:00 MALI PLAMEN
6:3 CB MONACO
Slobodni: CATENACCIO
 

 

22. KOLO, 06.05.2019.
P O N E D J E LJ A K
15:40 CB MONACO
4:4 AGROHORTUS
16:30 DPH TORCIDA MR
7:4 DPH TUČEPI
17:20 BRELA
2:1 DOWNTOWN BRELA
18:10 GORNJA VALA
3:6 CATENACCIO
19:00 ALL IN MAKARSKA
7:4 AMICIS
Slobodni: MALI PLAMEN
 

 

 

 

 

Sponzori

Kingtrade Općina Tučepi Općina Gradac All in - Makarska Mr. Wok - Makarska
Caffe Bar Medin - Makarska Eagle Art Studio - Makarska - Izrada Internet Stranica Pizzeria Domina - Makarska
 
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd